O blogu

Media, nasze codzienne sprawy, rozmowy w gronie znajomych - prawo pojawia się w naszym życiu coraz częściej! Istotnym jest więc, abyśmy mieli na ten temat rzetelne informacje i żeby nasza świadomość prawna była coraz większa. 

Informacje publikowane przez autorkę są subiektywnym omówieniem danego zagadnienia, mają charakter edukacyjny i wynikają z osobistych doświadczeń oraz wiedzy autorki. Inspirowane są problemami pojawiającymi się w codziennej praktyce adwokackiej i poparte są treścią przepisów prawnych, obowiązujących w chwili publikacji danego posta. 

Blog nie służy udzielaniu porad prawnych, a publikowane posty nie stanowią w żadnym wypadku porad ani opinii prawnych. Po otrzymanie rzetelnej porady, dostosowanej do danego problemu prawnego, czytelnicy powinni się zgłosić do konkretnego adwokata lub radcy prawnego.

Posty oraz zdjęcia umieszczone na stronie podlegają ochronie według przepisów prawa autorskiego, ich wykorzystywanie w jakikolwiek sposób, poza dozwolonym użytkiem osobistym, wymaga zgody autorki.